HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?


As Kadro İnsan Kaynakları 2005 yılından bu yana, zamanın gerisinde kalmak yerine ilerisine geçmek isteyen tüm resmi ve özel kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir,en kaliteli hizmetini sunuyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına vermiş olduğumuz hizmetlerle konusunda ve alanında kendini kanıtlamış uzman ekibimizle her an yanı başınızdayız. Müşterilerimizin çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor, Esnek yapımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılanıyoruz. As Kadro İnsan Kaynakları iş formülü yalındır; Müşterilerimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak ve odaklanmak. Müşterilerimizin ihtiyacını tespit etmek buna uygun çözümleri üretmek.Tüm bunları alanının en iyi üniversitelerinden mezun olmuş elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.


Vizyonumuz


Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye'nin en büyük İnsan Kaynakları şirketlerindenbiri olmak.


Misyonumuz


Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.


Temel Değerler

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Verimlilik
  • Çalışan Mutluluğu
  • Kalite Odaklılık
  • Sorumluluk
  • İmkansızı Başarmak